Më shpejt nga ç'mendoni, Arbana zbulon kur vjen në jetë bebi (FOTO LAJM)

Me datë 7 Maj moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani dha lajmin e ëmbël të shtatzënisë.

Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër.

Arbana është treguar disi e rezervuar përgjatë kësaj periudhe, duke preferuar ta shijojë larg vëmendjes së mediave dhe publikut.

"Shtatzënia për mua është një rrugëtim shumë i bukur por shumë personal, që kam zgjedhur ta mbaj privat", është shprehur moderatorja.

Megjithatë disa detaje të shtatzënisë i ka zbuluar.

Së fundmi ajo ka zbuluar se kur pritet të vijë në jetë fëmija.

Gazetari Eraldo Rexho ka publikuar një foto me Arbanën në Instastory, duke e pyetur se ku do shkojnë këtë behar.

"Në maternitet do vemi", është përgjigjur moderatorja, duke zbuluar se pritjes së ëmbël po i vjen fundi.

Shtuar më 03/07/2020, ora 08:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori