"Më shkriu zemrën", vogëlushi kërcen dhe këndon në mënyrë epike këngën e Elvana Gjatës (VIDEO)
View this post on Instagram

Me shkriu zemren😍😌🤗 #metana

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Kënga "Me Tana" e Elvana Gjatës e cila është konkurente në "Festivalin e 58 të Këngës" është pritur mjaft mirë nga publiku duke arritur edhe rekordin në YouTube mes këngëve të Festivalit.

Elvana ka ndarë në Instagram çdo ndjekës që këndon dhe kërcen këngën e saj, por ky vogëlush i ka "shkrirë zemrën".

Siç mund ta shihni dhe në videon e mësipërme, djali këndon dhe kërcen me shumë pasion "Me Tana" të Elvana Gjatës./albeu.com
Shtuar më 18/12/2019, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori