Me robdishan nga hoteli, pozat e Xhensilës "çmendin" rrjetin (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është një nga emrat më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar. Përveç muzikës që bën, publiku ka interes edhe për jetën e saj private.

Në profilin e saj në “Instagram” ajo numëron 1.6 milionë ndjekës, me të cilët ndan herë pas here fotografi ku shfaqet e kuruar në çdo detaj, apo edhe imazhe familjare.

Së fundi, këngëtarja ka vendosur që të publikojë disa imazhe nga prapaskenat e një seti fotografik, teksa mahnit të gjithë me dukjen.

Xhensila shfaqet e veshur një rrobdëshambër, ndërsa ka realizuar një make-up të bukur dhe flokët i ka të rregulluara.

Sapo këngëtarja ka postuar fotot, fansat i kanë pëlqyer shumë dhe nuk ia kanë kursyer komplimentat. Xhensila dukej në super formë dhe si gjithmonë shumë e ëmbël.

Shtuar më 02/12/2020, ora 10:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori