"Më raftë pika mua", Klea Huta rrëfen netët e vështira me të birin (FOTO LAJM)

Për këdo, fëmijët janë të adhurueshëm dhe një bekim më vete, por edhe një problem ditor me të cilin duhet të përballet çdo prind.

Kështu vogëlushi i Klea Hutës dhe Elgit Dodës po rritet dhe shqetësimet kanë filluar. Mami Klea është një ënë e përkushtuar, por megjithatë nuk ka mundur t'ja jeqë sikletin bebushit të saj Krid një natë më parë.

Përmes një postimi në Instastory, ajo ka treguar se bashkë me Kridin kanë kaluar një natë të lodhshme dhe pa gjumë, pasi të voglit o i dalin dhëmbët e parë.

Pak e shqetësuar, moderatorja e ka ndarë problemin e saj me ndjekëset që kanë fëmijë dhe mund të kenë kaluar situata të ngjashme.

Shtuar më 17/09/2020, ora 10:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori