Me pushime në Maldive, zbulohet kush po e shoqëron Dafina Zeqirin (FOTO LAJM)

Dafina Zeqiri ka gjetur më në fund pak kohë për të pushuar pas angazhimeve të shumta, me koncerte e në përgatitje të projekteve të reja. Dafina po i kalon pushimet në ishujt Maldive, një destinacion ekzotik shumë i preferuar nga VIP-at.

Dafina ka zbuluar se ajo shoqërohet nga nëna dhe motra të cilat i ka publikuar edhe në Instastory.

"Edhe unë të dua", shkruan Dafina në një video ku e ëma i dërgon një puthje nga pishina.

Maldivet duket të jenë destinacioni i preferuar i familjes së Dafinës pasi edhe vitin e kaluar së bashku me nënën e motrën, këngëtarja i kaloi pushimet po në këtë ishull.
Shtuar më 10/12/2019, ora 14:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori