Me pantallona gjysmë të ulura, Morena tërbon rrjetin me foton e fundit

Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka.

Ajo preferohet dhe është shumë e komentuar në publik, dhe prandaj ka edhe shumë fansa në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me pantallonarëna ku i duken mbathjet para pasqyrës.

Në sfond shihet edhe shtëpia super luksoze e saj. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2019, ora 23:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori