Me pak fjalë, Fatmir Hysenbelliun po "e zhveshin" femrat në pushime (FOTO LAJM)

Fatmir Hysenbelliu është një ndër meshkujt shqiptarë më të komentuar në botën e shoëbizz, jo vetëm për lidhjet e tij me femra të njohura për publikun, por edhe për jetën luksoze që bën. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe ka një numër të madh ndjekësish të cilët i mban të përditësuar me foto e video të ndryshme nga përditshmëria e tij.

Së fundmi na ka treguar se ndodhet me pushime në Mykonos, vendin e preferuar të VIP-ave dhe le të themi që po bën qejf. Mirëpo neve na tërhoqi vëmendjen një postim i tij në Instastory nëpërmjet të cilit na tregoi se si është situataMykonos.

Në foton e postuar shihet një mashkull (me siguri miliarder si Fatmiri), të cilin e rrethojnë shumë femra që tentojnë ta zhveshin nudo.

Situata aktuale” ka shkruar Fatmiri bashkangjitur postimit dhe sigurisht që për ta bërë më interesant ka vendosur vendndodhjen e ishullit Mykonos.

Shtuar më 22/07/2019, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori