“Me pajton dhe oriz”, Klea tregon për dasmën me Elgitin
Që kur pranuan hapur lidhjen e tyre, Elgiti dhe Klea janë kthyer në ciftet më të komentuara.

Kështu ditën e sotme ka qenë vetë Klea që në "Mos i fol shoferit", ka folur për dasmën e saj.

"Për dasmën time flokët do t'i lyej të kuqe fare, nuk do i mbaj si i kam."- tregon Klea duke qeshur.

"Unë kam qejf të më marrin me pajton, si tironse që jam. Me pajton dhe me oriz, pastaj pjesa tjetër një gjë shumë e thjeshtë."- rrëfen ajo. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2019, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori