Më në fund një fotografi e Zaiminës me të dashurin (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Zaimina dhe i dashuri i saj kanë më shumë se dhjetë vite bashkë dhe duket se do të kalojnë edhe shumë të tjera.

Edhe pse vitin që shkoi ata paten nje ndarje, çifti u kthye prapë bashkë.

Megjithatë, identiteti i tij ka qenë gjithmonë i fshehur dhe Zaimina nuk e ka prezantuar në fotot e saj në rrjetet sociale.

Por pak me pare u mesua se ai quhet Klodian, dhe merret me biznesin e ndërtimeve.

Edhe pse në media deri më tani nuk ka asnjë foto të tyre bashkë ku dhe fytyrat e tyre shihen qartë por ishte dikush që pa dashur e “tradhëtoi” Zaiminën dhe ishte miku i saj më i ngushtë, balerini i famshëm Graciano Tagani. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori