Më në fund foto me barkun e rrumbullakosur, Floriana Garo zbulon gjininë e bebit (FOTO LAJM)

Vetëm pak muaj më parë, ish-moderatorja e njohur shqiptare Floriana Garo zbuloi publikisht se ishte në pritje të fëmijës së saj të dytë, me partnerin Enis Daci me të cilin Floriana jeton në Gjenevë të Zvicrës.

Dhe tashmë, pasi e mbajti për një kohë të jatë të fshehur barkun e rrumbullakosur, Garo jo vetëm e ka treguar atë, por ka zbuluar edhe gjininë e bebushit.

“Në pritje të një djali! 6-muajshe shtatzënë.”-ka shkruar Floriana në përshkrimin e fotos ku ajo duket tejet elegante me një fustan të gjatë me lule.


Garo momentalisht ndodhet në Shqipëri për të shijuar disa ditë pushimi përpara se të bëhet nënë për herë të dytë.

Në mars të vitit 2018, ajo solli në jetë vajzën e sja të qujatur Adia, të cilën ende nuk ka vendosur ta prezantojë me ndjekësit në rrjetet sociale.
Shtuar më 25/08/2019, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori