Më në fund flet Mozzik, a ka pranuar fajin Loredana?
Loredana dhe Mozzik kanë arritur në Prishtinë para pak çasteve në Prishtinë.

Bashkëshorti i Loredanës, Mozzik, për herë të parë ka folur rreth akuzës që po i bëhet gruas së tij, se ajo ka mashtruar një çift zviceran, duke u marrë atyre 900 mijë franga.

Mozzik u tha gazetarëve se ‘të gjithë avokatët do të merren me këtë punë’.

Loredana e Mozzikbashku me vajzën e tyre gjashtëmuajsh arritën në Prishtinë, nga Baseli. Ato dolën shpejt nga Aeroporti, ku po përcilleshin nga mediat, dhe hipën në një furgon që po i priste.

Shtuar më 09/05/2019, ora 20:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori