Më në fund bëhet publike, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Genta Ismajlit (VIDEO)
Të gjithëve na bëri përshtypje video ku Genta Ismajli kërcente pranë partnerit të saj.

Teksa të gjithë u bëmë kuriozë të mësonim se cili ishte personi në fjalë, u publikua edhe një tjetër video ku Genta shfaqej në publik me partnerin.

Sipas Prive.al personi që i ka vjedhur zemrën këngëtares është turk dhe quhet Husen.

Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës, ku ka bizneset e tij.

E pikërisht kjo duhet të ketë qenë arsyeja se pse Genta udhëtonte kaq shpesh në Turqi!
Shtuar më 17/11/2019, ora 19:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori