Më në formë se asnjëherë, Ledina Çelo rikthehet në muzikë pas shumë vitesh (FOTO LAJM)

Ledina Çelo ka qenë gjithmonë një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe femrat më tërheqëse të ekranit. Jeta në Gjermani e bëri t’i largohej muzikës dhe t’i përkushtohej familjes tërësisht.

Por duket se rikthimi i saj në muzikë është afër dhe nuk do na duhet të presim më. Ledina ka publikuar dy foto në “Instagram”, ku duket si gjithmonë mjaft në formë.

“Së shpejti, Ces’t la vie”, shkruan Ledina krahas fotos. Me siguri këto pamje janë shkëputur nga projekti i saj më i ri dhe “Ces’t la vie” duhet të jetë titulli i projektit.

Tashmë kurioziteti për të parë rikthimin pas shumë vitesh të Ledinës është mjaft i madh dhe fansat pa dyshim duhet të jenë entuziasmuar shumë.
Shtuar më 02/10/2020, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori