“Më mirë beqare sesa 1 përdorimshme”, Bleona sherr me komentuesit (FOTO LAJM)

Këngëtarja Bleona Qereti është aktualisht single dhe këtë e ka preferuar ta thotë disa herë.

Por pse është single Bleona?

Sepse dëshiron që në jetën e saj të vijë dikush që ta konsiderojë veten në një lidhje me të, dhe jo të kalojë kohën.

Krahas një fotoje të publikuar, Bleona shkruan se preferon që më mirë të jetë beqare, sesa të përdoret vetëm 1 herë nga meshkujt, postim që ka hapur polemika tek komentuesit e saj.

"Shumë femra janë beqare sepse shumë burra marrin nga to atë që dëshirojnë, pa pasur nevojë të jenë në një marrëdhënie me të. Më mirë të jem single sesa njëpërdorimshe. Kush është me mua?"- shkruan Bleona në postim.

Por ky status është keqkuptuar ndaj Bleona i ka kthyer përgjigje se nuk ka të bëjë fare me të martuarit por vlerat që një vajzë dëshiron ti japë vetes. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori