Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Më mbulojnë me para dhe dhurata luksi, eskorta tregon si i "zhvat" të pasurit

Një fenomen i ri ka lindur tashmë prej disa kohësh kudo në botë.

PIkërisht për këtë fenomen të ri, ka folur pa dorashka një 26-vjeçare nga Zelanda e Re dhe ka treguar dhuratat që merr nga ata që quhen “babusha”.

Brooke West tregon sesi burrat e pasur dhe të moshuar i njeh në punën e saj si striptiste dhe sesi e mbulojnë më dhurata.

“Nuk bëhet fjalë për seks, thjesht për shoqëri. Të shkosh me para’ me meshkujt është prostitucion. Ata duan shoqëri, por ka rrezik që të bëhen edhe shumë posesivë ndaj teje. Duhet të dish ta menaxhosh situatën. Nëse unë nuk ndihem mirë me ndonjërin prej tyre, e heq nga lista e “babushave”. Kur janë të mirë, të ndihmojnë që të arrish shumë gjëra”, tregon Brooke.

26-vjeçarja thotë se “babushat” i paguajnë pushimet, i blejnë parfume, këpucë e shumë dhurata të tjera, pa kërkuar seks në këmbim. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2018, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori