Me look totalisht ndryseh, fansat po "çmenden" pas Era Istrefit (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, ka guxuar gjithmonë me ndryshimet në ‘look-un’ e saj.

Me ardhjen e vjeshtës, duket se ajo ka vendosur sërish të bëjë ndryshime duke i befasuar të gjithë me modelin e flokëve dhe ngjyrën që ka zgjedhur.

Era i ka prerë flokët shkurt me baluke, teksa tregon se është frymëzuar nga “Mia Wallace” në filmin e Quentin Tarantino-s. “Mia Wallace, por bjonde”, shkruan këngëtarja.

Fansat kanë shpërthyer menjëherë në komente, duke e komplimentuar për pamjen, që për hir të së vërtetës i shkon shumë.

Shtuar më 05/09/2020, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori