Me look të ri dhe fustan transparent, këngëtarja shqiptare pozon joshëse nga vaska (FOTO LAJM)

Përveç muzikës që bën, Flaka Krelani, është gjithashtu shumë e komentuar edhe për fotografitë që publikon në rrjetet sociale, që menjëherë tërheq vëmendjen e fansave të shumtë.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa poza mjaft provokuese. Ajo shfaqet në vaskë me të brendshme dhe sipër ka hedhur një fustan rrjete e transparent.

Me flokë të shkurtra dhe të kuqe, këngëtarja është transformuar në tërësi, megjithatë edhe me pamjen e re ka gjetur mbështetjen e fansave.


Shtuar më 01/10/2020, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori