Me kë u dashurua aktori gjatë xhirimeve të serialit "I infiltruari"
“I infiltruari”, ishte seriali i cili theu rekorde shikueshmërie. Në xhirimet e këtij seriali lindi dhe një dashuri mes personazhit kryesor kaq të dëshiruar nga vajzat. ‘Sarpi’ i cili u dashurua me komisaren ‘Sema’. Ata nisën një histori dashurie bashkë. Fillimisht lidhja e tyre u ndërpre për një arsye jo shumë të fortë nga ana e Semës.

Një pelqim nga ana e ‘Sarpit’ në foton e ish të dashures së tij, ka bërë “Semen” që të ndahet nga aktori simpatik. Por me sa duket dyshja nuk kanë mundur të rrinë larg njëri-tjetrit dhe kanë vendosur t`i japin dhe një mundësi njëri-tjetrit.

Ata janë fotografuar në një restorant teksa shfaqen mjaft të afërt me njëri-tjetrin në një restorant.
Shtuar më 10/10/2018, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori