Me këtë super look, Samanta zbulon çfarë ju pret nga klipi i ri (FOTO LAJM)

Edhe këngëtarja e njohur e ‘shoëbiz-it’ shqiptar, Samanta Karavella ka lajmëruar me postimin e fundit projektin muzikor të radhës.

E veshur me një veshje në ngjyrë gri dhe ‘look-un’ e kuruar deri në detaje, Samanta ka treguar një nga skenat e xhirimeve.

“N.K.N duke u përgatitur”, ka shkruara Karavella krah postimit të fundit. Samanta nuk ka zbuluar nëse ky projekt do të jetë bashkëpunim apo dhe datën e publikimit të tij, duke ngjallur shumë kureshtje tek ndjekësit.

Me siguri edhe kjo këngë, njëjtë si të gjitha projektet e prezantuara deri më tani, do të jetë për muajt e nxehtë të verës që sapo kanë filluar.

Shtuar më 06/07/2020, ora 14:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori