Me këmbën e fashuar dhe paterica, Sonila Meços i ndodh incidenti

Gazetarja Sonila Meço ka dëmtuar këmbën këtë vit duke mos e nisur mbarë.

Ka qenë vetë ajo që e ka publikuar këmbën e dashuar në Facebook ku shprehet se për herë të parë në emisionin më të ri në Ora Neës do jetë me atlete.

“Asnjëherë nuk e dimë nga ç’e keqe më e madhe na ka “mbrojtur” tersi…
Ndaj i pres me dashuri urimet😍
Hera e parë që do vesh atlete në një program televiziv në prime time, (përpos patericës në dekor). Mos më akuzoni për “plagjaturë”, shkruan gazetarja. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2019, ora 21:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori