"Më ke provokuar në plazh", Enca nuk e mohon akuzën e ndjekësit (FOTO LAJM)

Enca është ndër artistet më të përfolura në Shqipëri dhe kjo s’ka vend për diskutim.

Çdo këngë që ka publikuar është kthyer në hit , të cilat dëgjohen jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj.

Këngëtarja tashmë është artistja shqiptare më e ndjekur në Instagram, pasi numëron mbi 2.1 milion ndjekës.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku poston foto dhe video të ndryshme si nga jeta e saj profesionale po ashtu dhe nga ajo private. Këngëtarja ka patur kohë të lirë sot dhe ka vendosur të bashkëbisedojë me fansat nëpërmjet opsionit “pyetje-përgjigje” në instastory.

Një prej fansave i shkruan Encës se para dy javësh, ajo e ka parë keq fare në plazh. "Më ke parë 1 ditë në plazh para 2 javësh keq fare pse je aq provokuse o zemër", i shkruan djali identiteti i të cilit nuk dihet.

"Qyqa ose më ngatërron, ose je yll bote ose na ka zen vendin e plazhit", i përgjigjet Enca në mënyrën më epike të mundshme.
Shtuar më 19/08/2019, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori