"Më ka abuzuar sek*ualisht për 7 vite", koreografi rrëfen përdhunimin nga Michael Jackson
Skandale të pafundme kanë dalë në dritë kohët e fundit për sa i përket yjeve botëror në skenat publike.

Së fundmi ka qënë koreografi Wade Robson, që ka rrëfyer një skandal ku përfshihet legjenda e zikës, Michael Jackson.

Sipas Robson ai e ka përdhunaur për 7 vite rresht që kur ishte 7 vjeç.

Wade Robson tregon se në momentin që mbushi 14 vjeç, nuk ishte më tërheqës për yllin e POP-it kështu ai nuk abuzoi më me të.

Një raport i policisë së Los Angelesit kohë më parë konfirmoi se janë gjetur video pornografike në shtëpinë e quajtur “Neverland”, të cilat besohet se i ka përdorur për t’i joshur djemtë e rinj.

Michael Jackson ndërroi jetë në vitin 2008 dhe shtëpia e tij u kontrollua nga 70 anëtarë të zyrës policore së Barbara Countyt ne vitin 2003, kur shpërthye akuzat për abuzim skesual ndaj shumë të miturve. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2019, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori