Me gjysmën e flokëve të rruar, shfaqet supermbesa e Berishës (FOTO LAJM)

Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush.

Eshtë pikërisht Dasara Malltezi, e njohur ndryshe si Supermbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha shkruan Albeu.com.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon sesa ndryshe është nga shumica dhe tipin e vecantë që ka.

Sigurisht Dasara është nga ata tipa që nuk ja kursen vetes eksperimentet në pamje, këshqtu që kohë më parë një pjesë të kokës e bëri në stilin rasta, të cilat nuk hiqen ndryshe vecse duke i prerë.

Dhe tashmë ajo i ka prerë, ndaj një pjesë të kokës e ka me flokë të shkurtra dhe pjesën tjetër me flokë të gjata. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori