Me fustan transparent në Kuvend, Gjylameti "lë pa fjalë" deputetët (FOTO LAJM)

Gjatë seancës së sotme parlamentare janë diksutuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe ligjin e Akademisë së Shkencave.

Ndërkohë, krahas zhvillimeve politike veshja e deputetëve ka marrë mjaft vëmendje.

Një ndër më të komentuarat është edhe deputetja Blerina Gjylameti e cila është shfaqur mjaft bukur.

Shtuar më 19/09/2019, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori