Me fotot më të bukura nga dasma, Orinda Huta uron Turjanin për ditëlindje (FOTO LAJM)
Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Së fundmi, Orinda ka vendosur të urojë Turin publikisht me rastin e ditëlindjes.

Ajo ka zgjedhur disa fjalë mjaft romantike dhe disa foto nga dita e tyre e martesës.

“Lumturia jote është e imja. Gëzuar ditëlindjen burri i jetës ime…Të dua! Sa?….pafund (vazhdon por po e lë me kaq)”, shkruan moderatorja në rrjete sociale.

Shtuar më 30/03/2020, ora 13:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori