Me flokët gërsheta, Getinjo ndryshon look dhe nuk njihet (FOTO LAJM)

Reperi Getinjo që prej periudhës së karantinës ka vendosur që ti lëjë flokët e gjata dhe tashmë pasi i janë rritur mjaftueshëm ka vendosur ti bëjë me modelin më interesant.

Ai i ka bërë flokët gërsheta të vogla dhe mbrapa i ka lidhur të gjitha gërshetat bashkë.

Getinjo duket shumë ndryshe me lookun e ri dhe duhet pranuar që i shkon shumë.

Modeli i ri i flokëve ju ka pëlqyer shumë edhe fansave të tij, të cilët madje e pyesin se ku e ka realizuar këtë model.

Reperi së fundmi ka eksperimentuar vazhdimisht me flokët, por duket se modeli i fundit i shkon më shumë se çdo gjë tjetër.
Shtuar më 05/06/2020, ora 13:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori