Me flokë të gjata dhe të kapura bisht, si dukej Jul Deda vite më parë

Pëlqej
ulian Deda prej vitesh njihet si aktor, megjithatë ditën e sotme ai ka zbuluar se me çfarë merrej para se të bëhej i njohur.

Aktori ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij një foto të para 20 viteve, ku shfaqet shumë ndryshe.

Ai i ka flokët e gjatë e të kapur bisht dhe ndodhet në mes të një skuadre futbolli, duke pozuar me futbollistë të tjerë.

Juli prej kohësh aktron në Apartamentin 2XL. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2018, ora 18:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori