''Me fjalë ledhatare'', ja si i thërrasin njëra-tjetrës Yllka Mujo dhe Gigliola
E dashura e Amos Zaharisë, djalit të vetëm të aktores së njohur shqiptare Yllka Mujo, ka folur për herë të parë për mardhënien që ajo ka me të, në emisionin ''Top Show Magazine''.

''Me vjehrrën shkoj shumë mirë. E thërrasim njëra-tjetrën me fjalë ledhatuese. Unë i them nana, ajo më thotë bebush. Jemi të dyja natyra ledhatare.

''Vleka shprehja që nusja zgjidhet si mamaja'', tha Gigliola, e cila është një vokaliste e ''Hot Club Tirana'', një grup i ri muzike në Tiranë i rrymave gipsy, balkan & latino jazz. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 14:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori