E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
Me Ermal Mamaqin nuk mbahen të qeshurat
Ermal Mamaqi do të vijë së shpejti me një projekt të ri, për të cilën është përfolur edhe më herët. Aktori i humorit do të ketë në TV Klan emisionin e tij i cili do të jetë "me gallata, me gjëra", siç përshkruhet në spotin zyrtar të këtij emisioni.

U përfol se Arjan Çani do të largohej nga Klan dhe fashën e tij do ta zinte Mamaqi, por në "Zonë e Lirë", të dy u tallën me këto thashetheme dhe sqaruan se secili do të ketë hapësirën e tij. /albeu.com/

Shtuar më 26/08/2016, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori