"Më e mirë e ëma se e bija", rasti konkret i mamasë së Almeda Abazit (FOTO LAJM)

Almeda Abazi është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është emër i njohur edhe në Turqi, jo vetëm për shkak të bukurisë së saj, por edhe për martesën me aktorin turk Tolgahan Sayisman.

Ne maj të këtij viti çifti u bënë prindër të një djali që e quajtën Efehan.

Almeda herë pas here na zbukuron ditën me pamjen ëngjëllore të të biit.

Ditën e sotme bukuroshja përsëri ka postuar fotot të të birit por këtë herë vëmëndjen e mori gjyshja.

Mamaja e Almedës duket një zonjë në formë perfekte dhe mjaftë e re për të qenë një gjyshe./albeu.com/

Shtuar më 28/08/2019, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori