"Më e mirë e ëma se e bija", ç'ka bërë mami i Çiljetës kur ishte 18 vjeç (VIDEO)
Pëlqej
Për Çiljetën dhe nënën e saj shkon fiks shprehja "Më e mirë e ëma se e bija".

Edhe pse është rreth të pesëdhjëtave, ajo duket mjaft në formë dhe sëfunmi ka publikuar në profilin e saj në Facebook disa imazhe kur këndohte në moshën 18 vjeçare,

"Kenaqesi tju percjell kengen time te pare ne moshen18 vjece 'Cen Kavaja."Ne Asamblin e kengeve e valleve Tirane. Flm Robert Bytyci qe je nje koleksionist i mire dhe me ra ne dore ky kujtim"., - shkruan ajo në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2017, ora 15:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori