Më e klikuar në Youtube në botë, artistja "e tepron" me videoklipin e ri (VIDEO)
Talenti, bashkëpunimet e suksesshme dhe videoklipet unike janë ato që i kanë dhuruar bukuroshes Natti Natasha titullin “Artistja më e klikuarYoutube”, në të gjithë botën.

Pavarësisht kësaj, duket se “Que Mal Te Fue” mund ta zbresë këngëtaren domenikane nga froni.

Ylli i “Criminal” ka guxuar shumë në videon e këngës më të re, ku shfaqet tepër sensuale por duke bërë lëvizje e kërcime më joshëse seç duhet.

Megjithëse kanë kaluar 3 ditë nga publikimi, klipi ka marrë vetëm 2.3 milionë klikime, shifër kjo që konsiderohet e ulët për “Mbretëreshën” e Youtube.
Shtuar më 03/06/2020, ora 15:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori