Me bikini mininaliste modelja "djeg" Mykonosin (FOTO LAJM)

Alessandra Ambrosio dhe Nicolo Oddi kanë rreth dy vite që dalin bashkë dhe së fundmi dëshmuan se janë ende në periudhën e muajve të mjaltit.

Çifti është fotografuar të shtunën në plazh, në Mykonos. 38-vjeçarja dhe partneri i saj janë kapur mat në disa momente intime.

Ndërkohë modelja seksi e “Victoria Secret” tregoi trupin për t’u patur zili dhe përmasa të përsosura në një bikini të vogël të kuqe.
Shtuar më 15/07/2019, ora 15:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori