Me bikini dhe trupin "çokollatë", foto e fundit e Luanës po bën namin (FOTO LAJM)

Mjafton emri i saj që në media të bëhet zhurmë dhe imagjino çfarë mund të bëjë një foto e Luana Vjollcës me bikini duke shfaqur super format e saj.

Ajo ndan shpesh foto provokative në rrjete sociale, ndërjkohë që së fundmi ka postuar një foto e veshur me bikini.

Teksa pozonte nga ballkoni, Luana ka marrë një sërë komentesh nga fansat e saj, të cilët i kanë vënë në pah linjat perfekte trupore.

Përsa i përket projekteve muzikore, Luana ka bërë me dije se po punon për të sjellë diçka të re këtë verë, por nuk dihen detaje të reja se kur do të publikohet kënga apo nëse do të vijë me një bashkëpunim.

Shtuar më 06/07/2020, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori