E FUNDIT/ Fluturojnë infektimet COVID-19 në Shqipëri, kaq raste u shënuan sot
Me bikini dhe joshëse pas lindjes, bashkëshorti i bën kometin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka vetëm pak javë, që është bërë nënë për herë të parë.

Ajo duket më në formë se kurrë dhe këtë e ka vërtetuar me foton e postuar së fundmi, ku shfaqet me bikini dhe shumë seksi.

Mirëpo, krahas fotos, komenti që ka marrë më shumë vëmendje është pikërisht ai i bashkëshortit, Besnikut.

“Kush o kjo”, i shkruan ai Jonidës.

Çifti këto ditë ndodhen me pushime në jug të vendit, tashmë së bashku me vogëlushen e tyre Emi.

Shtuar më 02/08/2020, ora 12:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori