E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Me bashkëshortin në punë, Sonila ndan gëzimin me miqtë (FOTO LAJM)

Përpos shtëpisë, ata ndajnë të njëjtin vend pune. Sonila Meço është mjaft e lumtur për këtë fakt dhe e ka shprehur haptazi teksa ka postuar një foto në Instagram, me një mesazh të shkurtër dhe të qartë.

"Ja pse shkohet me gëzim në punë", ka shkruar ajo bashkangjitur fotos, e cila ka shkaktuar jo pak reagime. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2015, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori