Me barkun jashtë, kështu se keni parë kurrë Majlinda Bregun (VIDEO)
ish-deputetja Majlinda Bregu dhe vajza e saj Kejda, kanë një marrëdhënie me shumë më shumë se vetëm "nënë e bijë".

Herë pas herë në rrjetet sociale, nuk kanë munguar dedikimet, të cilat zbulojnë se tashmë nënë e bijë janë shoqe, madje edhe shoqe të ngushta.

Por si duket Kejda nuk mjaftohet me kaq. Me anë të një postimi në Instagram, Kejda ka publikuar disa pamje nga viti 2004, raporton albeu.com.

Në videon, të cilën mund t'a shikoni bashkëngjitur lajmit, shihet Kejda e vogël dhe Majlinda vajzërore.

Videon e postuar ajo e ka shoqëruar me diçiturën:"2004 kur e kisha mamin për vete".

Ajo që nuk mund të shpëtonte është edhe pamja e ish-deputetes e cila me xhinse dhe një bluzë e cila i nxjerr barkun jashtë, duket shumë simpatike dhe joshëse. /albeu.com/

Shtuar më 21/02/2018, ora 17:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori