"Me apo pa rroba?", Oriola i bën ndjekësve pyetjen e papritur (FOTO LAJM)

Ajo është një nga modelet shqiptare më seksi. Është fjala për Oriola Marashin, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj bombastike që nuk heziton ti ekspozojë në rrjetet sociale.

Bukuroshja ndan shpeshherë me ndjekësit e saj të shumtë foto apo video mjaft "hot", ku ndonjëherë nuk i lë vend as imagjinatës.

Së fundmi, Oriola ka publikuar në "Instastory" dy video pranë njëra-tjetrës, në të dyja shfaqet para pasqyrës, në njërën e veshur dhe në tjetrën vetëm me reçipeta.

“Pa apo me”– shkroi Oriola Marashi krahas pamjeve, duke kërkuar mendimin e ndjekësve ku siç pritej shumica votoi "Pa rroba".

Shtuar më 21/10/2020, ora 18:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori