Me akne dhe buzë të holla, si dukej Oriola para se të bëhej e famshme

Setet e saj fotografike janë nga më të lakuarit në media.

Oriola Marashi gjithmonë kujdeset të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve me pozat e saj provokuese.

Ama si dukej Oriola kohë më parë?

Në foton që po qarkullon në Instagram shihet Oriola vite më parë, para se të bëhej e famshme. Modelja shfaqet pa makeup, fytyrën me akne dhe vetullat e pahequra. Kaq është dashur që Oriola të akuzohet për ndërhyrje estetike në buzë e hundë. /albeu.com/

Shtuar më 16/08/2018, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori