Mbretëresha e bukurisë ruse shpërfytyrohet pas aksidentit me makinë (FOTO LAJM)

E konsideruar një mbretëreshë bukurie në Rusi, një modele ka pësuar një aksident të rëndë me makinë.

Evgenia Smetanin, e cila ka marrë pjedë në disa konkurse bukurie është ëmtuar rëndë në fytyrë, këmbë dhe duar duke u shpërfytyruar shkruan albeu.com.

Ajo ka publikuar një fotografi të saj në rrjete sociale ku ka treguar se duket shumë keq dhe i është shpifur vetja.

Madje Evgjeni rrezikon të mos ecë më, nëse nuk kapërcen dhimbjet e shtyllës kurrizzore. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2019, ora 15:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori