Mbrëmje karantine, Ajka do t'ju ëmbëlsojë teksa këndon me mamin dhe babin (VIDEO)
Xhensila dhe Besi po i kalojnë më së miri ditët e karantinës, duke shijuar çdo moment me vajzën e tyre, Ajka. Çifti po publikon shpesh edhe në rrjete sociale duke i treguar fansave rutinën e tyre.

Sonte Xhensila ka postuar një video ku shfaqet duke i kënduar Ajkës këngën e saj të preferuar të cilën vogëlushja e ka mësuar përmendësh.

video dëgjohet Xhensila e cila nis këngën dhe Ajka më pas e vazhdon me zërin e saj të ëmbël.

Shtuar më 23/03/2020, ora 10:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori