Mbrëmë u fejuan, por ja sa vite kanë diferencë Mimoza dhe Seldi
Pëlqej
Mbrëmjen e djeshme çifti më i ri i showbizit shqiptar ka vendosur që lidhjen e tyre ta kurorëzojë me fejesë.

Ka qenë Mimoza ajo që ka postuar një fotografi të unazave në duart e ciftit.

Fejesa e tyre erdhi papritur pasi prej disa muajsh përfliteshin për një lidhje, por as Seldi dhe as Mimoza nuk pranuan ta konfirmonin deri ditën e djeshme.

Tani që Seldi e Mimoza janë çifti më i ri i fejuar i showbizit, duhet të dini edhe një fakt tjetër interesant, diferencën që kanë ata me moshë.

Seldi është 30 vjeç ndërsa Mimoza pas pak ditësh bëhet 33 vjeç, pra çifti ka 3 vite diferencë. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2017, ora 23:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori