Mbidozë, vrasje mafioze dhe aksidente, 10 të famshmit që patën fund tragjik (FOTO LAJM)

Whitney Houston
Këngëtarja e famshme botërore, Whitney Houston vdiq më 11 shkurt 2012. Ajo u gjet në një vaskë të mbushur me ujë. Në banjë u gjet gjithashtu një sasi e madhe ilaçesh. Raporti fillestar aso kohe deklaroi se këngëtarja mund të ketë vdekur nga mbytja aksidentale.
Ata na sjellin gëzim dhe kjo është arsyeja pse kur ata vdesin ne e kemi kaq të vështirë ta pranojmë si fakt. Për disa njerëzfamshëm vdekja e tyre ka qenë në rrethana tragjike dhe të tmerrshme. Më poshtë do të njiheni me 10 të famshëmpatën një vdekje tragjike.

Ne priremi t’i ngremë të famshmit në piedestal. Kjo ndoshta për shkak të talentit të tyre, pamjes së mirë ose personalitetit që ata kanë. Ata na sjellin gëzim dhe kjo është arsyeja pse kur ata vdesin ne e kemi kaq të vështirë ta pranojmë si fakt. Për disa njerëzfamshëm vdekja e tyre ka qenë në rrethana tragjike dhe të tmerrshme.

Në fotogalerinë e mësipërme do të njiheni me 10 të famshëmpatën një vdekje tragjike./albeu.com.
Shtuar më 28/09/2020, ora 15:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori