Mbetët pa fjalë nga Atdheu, por akoma nuk keni parë vëllanë e tij (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë një konkurrent i ri iu bashkua emisionit "Përputhen". Ai quhet Atdhe, një djalë nga Kosova që ka jetuar me vite të tëra në vende të ndryshme të Evropës.

27-vjeçari">27-vjeçari mori menjëherë vëmendjen dhe pëlqimin e vajzave të "Përputhen" me pamjen e tij fizike. Që në ditën e tij të dytë në emision, ai u ftua në takim nga Ana shkruan xing.al.

Së fundmi, Atdheu ka publikuar një foto krah nënës dhe vëllait të tij. 27-vjeçari">27-vjeçari dhe i vëllai kanë një look shumë të ngjashëm dhe janë të dy shumë të pashëm, siç mund t'i shikoni në fotot e galerisë.

Shtuar më 29/11/2020, ora 21:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori