Mbesës së Luanës i paska ardhur në "majë të hundës" me djemtë shqiptar (FOTO LAJM)

Ndryshe nga tezet e saj që janë kryefjalë e mediave rozë, mbesa e Marina dhe Luana Vjollcës, Jori Paloka është e rezervuar për mediat, por mjaft aktive në rrjetet sociale.

Emri i saj është lakuar në media vetë për raportin shumë të afërt me Luanën dhe Marinën dhe komentet e shpeshta për njëra-tjetrën, dhe jo për jetën private të saj, shkruan Albeu.com.

Së fundmi postimi i Jorit në InstaStory ka bërë përshtypje, por më tepër djemve shqiptar.

"Është djalë i mirë", gënjeshtra më e madhe që shqiptarët thonë kur të sugjerojnë dikë", shkruan në postimin e saj.

Të jetë zhgënyer mbesa e motrave Vjollca nga ndonjë djalë shqiptar?/albeu.com/

Shtuar më 07/03/2020, ora 13:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori