Mbesa e ish-presidentit Nishani me fotot provokuese: Këtu komandoj unë (FOTO LAJM)

E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nishani ka spikatur në Itali ku është kthyer në një modele të famshme.

Instagrami i modeles në këto ditë të ngrohta është i mbush me foto mjaft sensuale dhe provokuese siç Beniada di të bëj.

E veshur me një bodysuit, bukuroshja dukej mjaft seksi teksa pozonte nga jahti.

Këtu komandoj unë”, shkruan Beniada në Instagram.

Fotoja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj, të cilët i kanë vënë në pah format perfekte trupore.
Shtuar më 08/06/2020, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori