Mbani frymën së shpejti “Fifty Shades Darker”
Xhirimet për serinë e dytë të Fifty Shades sapo kanë përfunduar.

Sërish dy protagonistët kryesorë të filmit janë 26- vjeçarja Dakota Johnson dhe 34-vjeçari Jamie Dornan, të cilët shihen se po shkëmbejnë puthjë pasionale në këto skena të fundit të filmit.

Filmi do të titullohet “Fifty Shades Darker”, dhe Dakota do jetë në rolin e Anastasia Steele, ndërsa Jamie atë të miliarderit të suksesshëm, Christian Grey.

Premiera e këtij filmi do të jetë me 9 Shkurt 2017 në Rusi dhe mendohet të jetë po aq e suksesshme dhe e “nxehtë” sa e para "Fifty Shades of Grey".

/albeu.com/
Shtuar më 31/07/2016, ora 14:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori