Mbajti mbiemrin e saj pas martesës me milionerin, Anxhela tregon arsyen
Anxhela Martini i la të gjithë pa fjalë kur u martua me një milioner.

Prej më shumë se një viti, modelja e njohur Angela Martini kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me biznesmenin Dragos Savulescu, në një ceremoni private dhe pa bujë.

Por pavarësisht dasmës, Angela mbiemrin e saj.

"Pse nuk ke marrë mbiemrin e burrit?"- e ka pyetur ndjekësi të cilit modelja ja ka kthyer:

"Sepse ai tha se mbiemri im është shumë i këndshëm për t'u ndryshuar."- ka treguar Angela. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2019, ora 19:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori