Mbahuni! Këto poza nga prapa të Emily-s do t’ua zbukurojnë ditën (FOTO LAJM)

Emily Ratajkowski ka “bombarduar” rrjetin me postime për të provomuar linjën e saj të kostumeve të banjës Divine Inamorata.

E këtë gjë modelja dhe aktorja e njohur e ka bërë edhe të shtunën, duke publikuar imazhe të reja në Instagram, shkruan Daily Mail.

26-vjeçarja shpërndau pozanxehta për fansat e saj, të cilët i vlerësuan lart fotot.

Këtu Emily ka shfaqur të pasmet së bashku me një pamje shumë të bukur plazhi, por pa treguar se ku është shkrepur fotoja. /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2017, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori