Maya në sfidën e mëmësisë: Ditën e lindjes shkova në spital e lyer (VIDEO)
E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte këngëtarja e njohur Maya.

E pyetur nga Bieta se a ka shkuar në qendrat estetike pas lindjes së fëmijës, këngëtarja habiti jo pak kur tha se ka shkuar po ditën që do të lindte. Në këtë mënyrë, Maya thotë se mbante larg frikën e stresin dhe ushqente gjendjen e brendshme shpirtërore.

“Unë kur linda isha tek esetistja atë ditë. Bëra një mbrojtje psikologjike. Nga pamja e jashtme unë kisha problem diçka, e mora pak frikë e tjera e tjera. Unë me pamjen e jashtme unë ushqeja gjendjen e brendshme. Vajta u rregullova, vendosa dhe qerpikë”, tregoi Maya.
Shtuar më 18/07/2020, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori